CAD/CHF

Szok ! Inflacja w Niemczech Zaskoczyła ! Jakie Są Prognozy?Partnerem odcinka jest DM XTB – zobacz raport: Fala protestów w Chinach ➡➡ zobacz ➡➡ https://link-pso.xtb.com/pso/360Qg
Szok ! Inflacja w Niemczech zaskoczyła ! Jakie są prognozy? Projekcje inflacji, inflacja w Europie, inflacja w Polsce, inflacja perspektywy, EUR. Inwestowanie podczas inflacji jest trudne a wzrost cen obniża efektywność inwestycji. Jak poradzić sobie na rynku podczas inflacji? Co powoduje wzrost inflacji? Skąd się bierze inflacja? Wzrost cen czy się zatrzyma? Czy mocny wzrost cen będzie trwać? Inwestowanie a inflacja, inwestowanie w czasie inflacji czy jest możliwe? Zapraszam na odcinek.

Korzystam z platformy xStation5 ➡ załóż konto DEMO ➡ https://link-pso.xtb.com/pso/NXjHH

Spis treści:

0:00 Wstęp
0:44 Inflacja w Niemczech
5:06 Obligacje i rynek przyszłej stopy
7:20 Indeksy giełdowe
8:00 Bitcoin
8:17 Forex
8:32 Surowce
10:12 Polskie aktywa

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi, które wykorzystują dźwignię finansową. Wiążą się ze znacznym ryzykiem utraty kapitału, ponieważ ceny mogą gwałtownie zmienić się na niekorzyść klienta i będzie on musiał dokonać dalszych płatności, aby utrzymać otwarte pozycje. 82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Produkty te nie są odpowiednie dla wszystkich klientów, dlatego zastanów się czy w pełni rozumiesz ryzyko i ewentualnie zasięgnij niezależnej porady.

Fala protestów w Chinach ➡➡ zobacz ➡➡ https://link-pso.xtb.com/pso/360Qg

source

Related Articles

11 Comments

  1. Błagam, panie Andrzeju… Nie wolno modlić się o to, by dolar zaczął się osłabiać! To bałwochwalstwo, czynienie bożka ze złotego cielca. Pan Bóg się pogniewa. PS. Andrzejku, wiele radości z okazji twoich imienin!

  2. A czy nie będzie tak, że z początku będziemy dyskontować przyszłe zyski mniejszą stopą proc. a następnie, cóż, skoro spada inflacja to i sprzedaż i zyski nie będą już tak rosnąć, może będzie nawet recesja i ….okaże się, że nie ma czego dyskontować i znowu będą spadki na giełdach ?

  3. Prezes EBC, powiedziala ze inflacja nigdzie nie odchodzi ja wierzę bardziej jej, bez urazy:) wysoka baza, ciepla zima, zaskoczenia nie ma. Dane z rynku pracy będę dobre dla rynkow, ale jeszcze jutro Powell sprobuje schłodzić towarzystwo, bo na razie nie dociera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button