EUR/TRY

Kto Jest Najbardziej Pewny, Że Inflacja Teraz Tworzy Swój Szczyt?Kto jest najbardziej pewny, że inflacja teraz tworzy swój szczyt? Czy inflacja tworzy swój szczyt, inflacja kiedy szczyt, inflacja spada, na co patrzeć, przyszłe stopy procentowe, ryzyka na rynku, co dalej na giełdzie, inwestowanie a inflacja, inwestowanie w czasie inflacji, co dalej na giełdzie, analiza giełda, giełda 2022, okazja na giełdzie, okazja inwestycyjna, analiza techniczna wykresów giełdowych, giełda może spadać, jak inwestować na giełdzie, USD. Zapraszam na odcinek

Spis treści:

0:00 Wstęp
0:55 Kto najbardziej wierzy w szczyt inflacji ?
8:07 Forex
11:30 Surowce
13:51 Bitcoin
15:38 Indeksy giełdowe
16:45 Polskie aktywa

Chcących śledzić mój portfel zapraszam do wysłania specjalnej wiadomości na adres email: [email protected], a każdego dnia po sesji na Wall Street będzie Państwo otrzymywać wiadomość z informacjami jak następnego dnia zamierzam zmodyfikować mój portfel w zależności od zmieniającej się sytuacji rynkowej.

Mój portfel, moje wyniki, moja filozofia inwestycyjna – zobacz :

➡ Mój portfel ocena wyników w październiku 2022 r:
https://www.youtube.com/watch?v=qv0UJw1U_fg&list=PLBY60jWixs5Bo1gOdtJhzHOOaV-OPINC0
➡ Mój Portfel w IIQ i I półroczu 2022. Ocena i Wnioski: https://www.youtube.com/watch?v=kbb3ey41NqY&list=PLBY60jWixs5Bo1gOdtJhzHOOaV-OPINC0

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi, które wykorzystują dźwignię finansową. Wiążą się ze znacznym ryzykiem utraty kapitału, ponieważ ceny mogą gwałtownie zmienić się na niekorzyść klienta i będzie on musiał dokonać dalszych płatności, aby utrzymać otwarte pozycje. 82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Produkty te nie są odpowiednie dla wszystkich klientów, dlatego zastanów się czy w pełni rozumiesz ryzyko i ewentualnie zasięgnij niezależnej porady.

source

Related Articles

16 Comments

  1. Dzieki za analizę i przypomnienie, że zblizaja się święta. Świat nie lubię, ale warto w tym czasie podzielic sie dochodem. Fajna inicjatywa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button